Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства


Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у робітничих кадрах

Дев’ятикласники  Бережанської ЗОШ № 2 мали добру нагоду більш детально ознайомитися з однією з найвідоміших професій сфери обслуговування - перукар, відвідавши у рамках професіографічної екскурсії одну з найкращих перукарень міста « Наталі».

Провідний спеціаліст районного центру зайнятості Ірина Васенко розповіла школярам про історію виникнення професії, вимоги фаху до рівня знань та особистісних якостей людини, звернула увагу на основний зміст функціональних обов’язків, охарактеризувала процес праці. 

Господиня перукарні, Наталія Баліцька, переможниця численних конкурсів з перукарської майстерності, розповіла учням про особливості та специфіку ціїє професії.  Школярі з цікавістю слухали про значні моменти з історії перукарства  професійні вимоги, санітарно-гігієнічні умови праці, навчання та протипоказання до навчання  та виконання професійних обов’язків.

Також учні спілкувались із стилістом, косметологом, манікюрницею, лікарем-дерматологом. Для школярів було проведено майстер-клас , вони спостерігали, як,згідно сучасних вимог та технологій, спеціалісти роблять стрижку, укладку, манікюр.

Далі працівники перукарні ділились з дітьми секретами професійної майстерності. Відповідали на запитання  та давали поради усім бажаючим особисто.

Наприкінці екскурсії дитячі обличчя світилися захопленням . Головна майстриня перукарні Наталія Баліцька зуміла дітей переконати, що перекарство – це чарівна казка, де все змінюєтьсся на краще, а перукарі – чарівники, що своїми умілими руками її оживляють. Проте школярі зрозуміли, що бути перкукарем доволі складно і відповідально. Тому потрібно дослухатись свого серця та обирати професію зважаючи на свої професійні нахили та природні задатки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Директор - районного

центру зайнятості                                                                                 Б.М. Дубінський

 

Васенко ІЮ

(03548) 21487
 

Анонси подій

Актуальна тема