Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Міні-футбол. Кубок Гунько


Міні-футбол. Кубок Гунько

 

В суботу 31 січня стартував щорічний зимовий турнір з міні-футболу пам’яті Івана Гунько, який спільно організовують та проводять Бережанська районна федерація футболу та Бережанський районний центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх».

9 колективів зголосились до участі в турнірі, серед яких і гості турніру – футболісти села Конюхи Козівського району. Команди були поділені на дві групи, за результатами ігор в яких по дві команди-щасливці продовжували боротьбу за перемогу в турнірі.

В матчах групового етапу зафіксовано такі результати:

Група «А»: «Конюхи» - «Вільховець» 1:4, «Лапшин» - «Куропатники» 1:0, «Конюхи» - «Куропатники» 0:1, «Хатки» - «Вільховець» 4:1, «Куропатники» - «Хатки» 0:1, «Лапшин» - «Конюхи» 0:5, «Хатки» - «Лапщин» 3:0, «Вільховець» - «Куропатники» 0:3, «Лапшин» - «Вільховець» -:+, «Конюхи» - «Хатки» 2:0. Команда «Хатки» вийшла у фінальну стадію з першого місця. Три команди набрали однакову кількість очок – «Вільховець», «Конюхи» і «Куропатники» по 6. Проте за додатковими показниками (різниця м’ячів в усіх матчах) компанію «Хаткам» склали наші гості із Конюх.

Група «В»: «Східний» - «Лісники» 0:0, «Реал» - «Тростянець» 1:2, «Східний» - «Реал» 7:0, «Лісники» - «Тростянець» 3:0, «Тростянець» - «Східний» 2:6, «Реал» - «Лісники» 0:5. За результатами ігор дві путівки до фінальної стадії вибороли команди «Східний» та «Лісники», які вийшли з першого та другого місць відповідно знову ж таки за різницею м’ячів в усіх матчах.

Фінальні матчі турніру відбулися 1 лютого. Спочатку грати в міні-футбол вийшли команди «Хатки» і «Лісники». В підсумку хатківські футболісти перемогли з рахунком 2:0. В іншому півфіналі зустрілись «Східний» та «Конюхи». Запекла боротьба тривала до останньої секунди. І переможцем у цьому двобої стала команда «Східний» 3:2.

У матчі за третє місце хлопці з команди «Лісники» не зустріли гідного опору від гравців команди «Конюхи», впевнено перемігши 5:1.

А окрасою турніру став фінальний матч. На футбольному полі зустрілись гравці, переважна більшість яких виступає за районну команду ФК «Бережани». А долю матчу вирішив єдиний гол, який забив гравець команди «Хатки» Володимир Громосяк.

Кращим гравцем турніру став гравець з команди «Східний» Сергій Клюшніченко, а кращим воротарем визнано Андрія Гараса з команди «Хатки».

Перші чотири команди отримали конверти з грошовими винагородами, трійка призерів – грамоти. Команда-переможець отримала з рук голови Бережанської районної федерації футболу Нестора Колодки ще й головний трофей – перехідний Кубок зі світлиною того, чиїй пам’яті присвячено й щороку проводиться турнір.

 

В.І.Савочка, директор

РЦФЗН «Спорт для всіх»

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема