Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26 січня у Бережанському районному центрі зайнятості за участю соціальних партнерів, а саме центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської районної державної адміністрації проведено семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».


26 січня у Бережанському районному центрі зайнятості за участю соціальних партнерів, а саме центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської районної державної адміністрації   проведено семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». Мета заходу -  застереження від нелегального виїзду на роботу за кордон; інформування про ризики трудової міграції, шахрайські схеми, які використовуються торговцями людьми; підвищення мотивації до пошуку роботи в Україні.

Про причини виїзду громадян за межі країни, суть нелегальної міграції, наслідки незаконного перебування особи за кордоном, торгівля людьми – це міф чи реальність, - розповідала присутнім спеціаліст центру зайнятості, акцентуючи увагу запрошених на негативних наслідках закордонних заробітків, зокрема, найпоширенішою проблемою, з якою українці можуть зіткнутися за кордоном –  торгівлею людьми.

 Представник  центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Олеcя Олексишин висвітлила питання торгівлі людьми та пов’язаних з нею злочинів. Зокрема, вона повідомила про послуги, які дана служба надає усім потерпілим від невдалого працевлаштування за кордоном.

Актуальність теми та атмосфера довіри й взаємоповаги, яка виникла між лекторами та слухачами, сприяла активному обговоренню проблеми закордонних заробітків. Люди ділились власним досвідом , розповідали про знайомих та родичів, які опинились в подібних ситуаціях, отримували поради, рекомендації.

Далі учасникам заходу запропоновано перегляд кінофільму „ У пошуках долі ”.

Після підведення підсумків семінару слухачі отримали тематичні буклети та листівки.

У семінарі взяли участь 14 безробітних.

Фото додається

 Директор районного

 центру зайнятості                                                         Б.М.Дубінський

Васенко І.Ю. 21487

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема