Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну               3 квітня Бережанський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів спортивно-розважальне свято «Нумо, дівчата» в спортивному залі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

               У конкурсах та естафетах взяли участь дівчата зі старших класів: збірна 11-х класів "Леді", 10-Б клас "КРОКС", 9-Б клас "Black", 9-В клас "Козачки". Цього року випробування були спрямовані не лише на силу й витривалість, а й на логіку і навіть певні стратегічні рішення. В конкурсі "Олімпійський рух" дівчата змогли перевірити свої знання, а в змаганні "Галстук" - швидкість і якість зав'язування елемента чоловічого гардеробу.

               Свято було дуже напруженим, адже до кінця не було відомо, хто ж стане переможцем. Розрив в балах був мінімальний. На завершення дівчата вирішили вибрати переможцем давнім, зовсім не жіночим способом - перетягуванням линви. Члени журі були вражені запеклою боротьбою, тому вирішили, що перше місце отримають команди 11-х класів і 9-В класу. Друге місце – 10-Б і 9-Б класи. Всі учасники дійства отримали пам'ятні подарунки. Дівчата весело провели час, загартовуючи здоровий дух, а глядачі отримали шалений заряд позитивного настрою.

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема