Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Оздоровлення дітей Бережанського району в МЦ «Молода гвардія. ХІІ зміна»


12 листопада 2013 року сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Бережанської РДА було направлено 2 дітей  на оздоровлення в ДП «УДЦ»  «Молода гвардія»: Смеречука Дмитра Віталійовича та Глущака Михайла Петровича  з ДБСТ  с. Тростянець. Оздоровча зміна триватиме з 13 листопада по  03 грудня .

 

Найефективніше оздоровлення – це профілактика, а відпочинок у дитячому центрі допомагає дитячому організму зміцнити своє здоров’я.

 

Заходи в дитячому центрі збалансовані так, щоб розвивати та укріплювати у дитини не тільки фізичний, а й психологічний стан, підвищувати концентрацію уваги, посилювати здатність до навчання.   

Розклад дня складений лікарями та виховною службою центру з урахуванням потреб дитячого організму: максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, повноцінне збалансоване харчування, післяобідній відпочинок, заняття фізичною культурою та спортом, тобто необхідними умовами для правильного біологічного ритму життя дитини.

 

І будні, і свята в таборах центру організовані таким чином, щоб дозвільний процес сприяв формуванню у дитини здатності налагоджувати відносини з оточуючими, тим самим зняти почуття напруги, роздратованості та втоми. Помірно континентальний клімат Одеси сприяє тому, щоб дитячий відпочинок допомагав підростаючому організму отримувати оздоровлення природнім шляхом.
 

Анонси подій

Актуальна тема