Розширений пошук

Опитування

.
На головну

30 червня 2013 року в приміщені ДІАЗ відбувся чемпіонат району серед молоді у змаганнях з шахів і шашок.

Кращі «розумники» серед молоді визначили найсильніших

30 червня 2013 року в приміщені ДІАЗ відбувся чемпіонат району серед молоді у змаганнях з шахів і шашок. Участь приймали молоді люди віком до 35 років. Варто відмітити, що змагання проходили у напруженій боротьбі і перемогу здобули дійсно найкращі і найсильніші.

Переможцем у змаганнях з шашок став І. Качмарик, який виявився на голову сильнішим від всіх свої супротивників. Друге та третє місце відповідно вибороли В. Гичка та А. Барна. Цікавою і захоплюючою виявилася боротьба за перемогу і здобуття призових місць у змаганнях з шахів. Кожна партія проходила в напруженому двобої і після серії впевнених перемог володарем перехідного кубку став Я. Дрибник. Друге місце завоював О. Улан, а третім призером став О. Щегельский.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку за надане приміщення ДІАЗ. Всі переможці і призери нагородженні подарунками від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.