Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 07.11.18 | 12:07

В ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» відбулася виїзна нарада

В ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» відбулася виїзна нарада по питанню влаштування механізованої лінії фасування продукції – вапна гашеного у тару по 50, 25 та 4кг. Участь в нараді взяв начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації В.Урдейчук і проектанти лінії фасування, представники Бережанського агротехнічного інституту, кандидат технічних наук М.Клендій та М.Гнатьо.

В ході наради проектанти отримали основні технічні вимоги для проекту, погоджено строки виготовлення проектно-технічної документації на механізовану лінію фасування у місячний строк та подальше виготовлення і монтування вказаної лінії до квітня 2019 року. Оперативність зумовлена значним попитом на такий вид будівельної продукції у початок сезону будівельних робіт.

Керівник Підвисоцького заводу будматеріалів Володимир Іванович  Варещака ознайомив учасників наради з особливостями циклу виробництва та фасування продукції. Окрім цього, продемонстрував модернізовані підприємством нові під’їзні колії до складу готової продукції, для відвантаження великих партій продукції, яка може транспортуватися у насипному вигляді, та нові під’їзні колії до складу вивантаження палива.

Як зазначив Володимир  Верещака, суттєва модернізація під’їзних залізничних шляхів до складу готової продукції дасть змогу одночасно приймати 10 вагонів та ще 2 в резерві, замість 6 вагонів до модернізації. Площадка для вивантаження палива може одночасно приймати 3 залізничні товарні вагони, вона обладнана новим залізобетонними покриттям основи для роботи навантажувачів і зручного заїзду вантажних автомобілів, а також закритим складським приміщенням для зберігання палива від опадів.

Такі значні капіталовкладення та реалізація заходів із модернізації виробництва будівельних матеріалів зумовлені необхідністю нарощувати обсяги виробництва продукції та задоволення ринкового попиту на екологічно чисту будівельну продукцію замовниками зі всієї України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Актуальна тема