Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 14.02.18 | 08:00

У с. Волощина відбулося освячення оновленої будівлі сільської амбулаторії

У с. Волощина відбулося освячення оновленої будівлі сільської амбулаторіїзагальної практики сімейної медицини. Для сільських жителів це була непересічна подія, адже за 25 років незалежності вперше реалізований проект такого масштабу.Зокрема,здійснено перекриття та утеплення даху, проведено капітальний ремонт фасаду з утепленням зовнішніх стін приміщення, замінено решту вікон та дверей на металопластикові. На виконання зазначених робіт у 2017 році з Фонду соціально-економічного розвитку, за сприяння народного депутата Тараса Юрика, профінансовано 250,00 тис.грн., грантові кошти проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III" — 134,60 тис.грн., кошти місцевого бюджету — 102,364 тис.грн., кошти громади – 10,056 тис.грн. Виконавцем ремонтних робіт було підприємство ПП «Новий крок». В результаті, завдяки реалізації спільного проекту, будівля амбулаторії стала окрасою села. 

Урочистості відбулися за участі народного депутата Т.Юрика, заступника голови облдержадміністрації О.Валова, координатора Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» І.Стефаніва, заступника голови райдержадміністрації І.Гринкевича, голови районної ради В.Білика, голови Саранчуківської ОТГ  В.Петровського, керівника ПП «Новий крок» М.Ткача, головного лікаря Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Н. Погаратоїта  чисельної сільської громади.

У своїх вітальних промовах виступаючі були одностайні в одному, що там де є активна громада, яка небайдужа до життя свого села, бачить його проблеми та розуміє як їх вирішити, там і є результат. Рушієм в усіх починаннях у Волощина є голова громадської організації «Волощина» Я.Хмарний.

Звучали слова подяки від медичних працівників та громади, адже оновлений заклад покращить умови праці медиків та якість надання медичних послуг сільським жителям. Достойною окрасою заходу були виступи місцевих аматорів.

 

Довідка. Волощинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини (АЗП-СМ) є структурним підрозділом Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та надає первинну медичну допомогу 2400 населенню сіл Божиків, Волощина, Саранчуки, Базниківка, Тростянець, Квіткове.

Матеріально-технічне забезпечення амбулаторії відповідає табелю оснащення. З метою підготовки первинної ланки до впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг в Волощинській АЗП-СМ проведено підключення комп’ютерної техніки до загальної мережі Інтернет, проведено програмне забезпечення. Завідувач Волощинської АЗП-СМ, лікар загальної практики – сімейний лікар Люта Світлана Михайлівна, готова до укладання декларацій з пацієнтами про надання  медичних послуг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Актуальна тема