Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

        

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Представникам інститутів громадянського суспільства Бережанського району

18.01.2019 | 10:55

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996«Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28грудня 2018 року № 544-од створена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

Керівники району продовжили робочі візити до територіальних громад

17.01.2019 | 17:41

Керівники району продовжили робочі візити до територіальних громад. Сьогодні відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича, голови районної ради Василя Білика та першого заступника голови РДА Віктора Зінчука з активом громади с. Лапшин. До територіальної громади входить два населені пункти с.Лапшин та с.Гайок, де проживає  1156 осіб.

more...

Про перспективи розвитку сільськогосподарських підприємств у 2019 році говорили під час зустрічі

17.01.2019 | 12:19

В голови  райдержадміністрації Ігоря Гринкевича, за участі голови районної ради Василя Білика та начальника відділу агропромислового розвитку РДА Теодозія Нагірного, відбулася робоча зустріч з керівниками ПП «Качан-07» та ПАП «Велес». Під час зустрічі підвели підсумки роботи за 2018 рік та обговорили перспективи розвитку даних підприємств на 2019 рік. 

more...

На Бережанщині розпочався цикл проведення зустрічей з сільськими громадами

16.01.2019 | 16:52

На Бережанщині розпочався цикл проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації та районної ради з сільськими громадами. Їх значення надзвичайно важливе з огляду на перспективу розвитку сільських населених пунктів зокрема та району загалом, адже під час прямого діалогу влади з громадою є можливість комплексно напрацювати стратегію роботи на перспективу й підбити підсумки уже зробленого у період 2015-2018 років.

more...

Відбулися навчання щодо роботи в системі електронного документообігу АСКОД

14.01.2019 | 15:37

У Бережанській райдержадміністрації начальник  відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення облдержадміністрації  Олександр  Трійчук  провів навчання для працівників апарату райдержадміністрації та працівників служб з діловодства структурних підрозділів  РДА щодо роботи в системі електронного документообігу АСКОД.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

14.01.2019 | 12:30

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова облдержадміністрації Степан Барна. 

Під час наради йшлося про надання субсидії у грошовій формі, про стан експлуатаційного обслуговування автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, пророзвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості області, про підсумки використання коштів на Нову українську школу у 2018 році.

more...

Голова РДА провів розширену нараду

14.01.2019 | 10:35

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили ряд питань.

more...

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України.

11.01.2019 | 14:09

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України. У засіданні взяли участь керівники відділів освіти, культури, релігій і національностей РДА. Присутні обговорили пропозиції та стан підготовки заходів, які будуть проводитись в районі.

more...

Про експлуатаційне утримання доріг області йшлося під час відеонаради

11.01.2019 | 11:05

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в черговій он-лайн нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак. Обговорювалось питання експлуатаційного утримання доріг області.

more...

Відбулося засідання 44-ї сесії Бережанської районної ради

10.01.2019 | 15:01

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевичвзяв участь в засіданні44-ї сесії Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, а також прийняли рішення щодо ліквідації Посухівської філії Потуторського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бережанської районної ради, передачі книжкового фонду бібліотеки с.Посухів та матеріальних цінностей сільського клубу с.Посухів.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема