Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині запрошують на ювілейне військове паломництво до Зарваниці

18.09.2018 | 08:10

«Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці. Триватиме десята ювілейна Всеукраїнська проща військових протягом двох днів, 22-23 вересня, у Марійському духовному центрі.

more...

Про соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування йшлося під час наради-семінару

17.09.2018 | 17:09

В малому залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада - семінар для працівників, які здійснюють захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ведуть питання запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень у дитячому середовищі на тему: «Соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

more...

Уряд представив бюджет розбудови країни

17.09.2018 | 15:31

Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

more...

Голова РДА взяв участь в он-лайн нараді

17.09.2018 | 11:02

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

На порядку денному розглянули питання:

more...

Ігор Гринкевич провів розширену нараду

17.09.2018 | 10:57

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради також обговорили питання:

more...

В Бережанах відбулося "Свято замку"

17.09.2018 | 08:10

16 вересня в Бережанах в рамках відзначення Дня туризму відбулося  "Свято Бережанського замку". Урочисте відкриття свята відбулося за участі заступника голови ОДА Олега Валова, голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича та міського голови Володимира Музички.

more...

Ігор Гринкевич привітав лісників з професійним святом

14.09.2018 | 17:34

Голова райдержадміністрації Ігор  Гринкевич привітав керівництво та працівників лісових господарств району - ДП «Бережанське лісомисливське господарство» та Бережанське районне державне агропромислове підприємство «Бережанирайагроліс» з Днем працівників лісу.

more...

Голова РДА Ігор Гринкевич вручив матерям пакунки малюка

14.09.2018 | 16:07

Голова ОДА Степан Барна передав пакунки малюка головам райдержадміністрацій. В свою чергу голова райдержадміністрації Ігор  Гринкевич разом з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігорем Соломкомта директором центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Т.Кукурудзою відвідали матерів у яких народилися дітки і вручили їм пакунки малюка.

more...

Про експлуатаційне утримання доріг області йшлося під час он-лайн наради

14.09.2018 | 12:00

Керівник апарату райдержадміністрації Марія Думанська та в.о. начальника відділу економічного розвитку РДА Світлана Липна взяли участь в черговій он-лайн нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Темою даної наради були питання експлуатаційного утримання доріг області.

more...

На Тернопільщину прибули пакунки малюка. Їх передадуть новонародженим.

14.09.2018 | 11:44

247 пакунків малюка передадуть новонародженим малюкам Тернопільщини. Сьогодні, 14 вересня, голова ОДА Степан Барна вручив їх головам райдержадміністрацій. А вони у свою чергу відвідають кожну родину, у якій народилися дітки.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема