Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Аграріїв Бережанщини привітали з професійним святом

16.11.2018 | 16:04

В районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

З професійним святом аграріїв вітали голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, заступник голови районної ради Роман Висоцький, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Теодозій Нагірний.  

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

16.11.2018 | 10:46

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

16.11.2018 | 10:38

Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

16.11.2018 | 08:28

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

more...

Про фінансове забезпечення галузі медицини йшлося на нараді

15.11.2018 | 12:35

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів чергову робочу нараду з головним лікарем комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Віктором Цапком під час якої обговорили фінансовий стан закладу та потребу в коштах до кінця 2018 року. Зокрема, особлива увага була приділена впорядкуванню штатного розпису ПМСД та оплаті за енергоносії.

more...

Обговорили фінансовий стан медичної галузі

14.11.2018 | 17:08

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів робочу нараду з головним лікарем комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Віктором Цапком під час якої обговорили фінансовий стан закладу та потребу в коштах до кінця 2018 року.

more...

Голова РДА взяв участь в засіданні 39-ї сесії Бережанської районної ради

14.11.2018 | 14:55

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні 39-ї сесії Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік

more...

Провели обстеження аварійно-небезпечної ділянки дороги Т-20-07

13.11.2018 | 15:20

Начальник відділу економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук за участю начальника відділу агропромислового розвитку РДА Теодозія Нагірного та представника ТОВ «БМ БУД» (керівник Колодка Н.М.) провели обстеження аварійно-небезпечної ділянки дороги Т-20-07 «Бережани - Нараїв - Брюховичі» на під’їзді до с.Нараїв.

more...

Степан Барна під час ради регіонального розвитку в Києві: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів

13.11.2018 | 09:13

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі.

more...

Децентралізація має стати незворотною – Президент

13.11.2018 | 08:50

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною.

«Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - наголосив Глава держави.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема