Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

РОЗ’ЯСНЕННЯ МІІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ «Гарантії працівників у разі ліквідації або реорганізації підприємства, установи, організації»

12.11.2019 | 09:23

Питання, пов’язані з розірванням трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, вирішуються відповідно до положень Кодексу законів про працю України (далі-Кодекс).

Частиною другою статті 49-2 Кодексу передбачено, що при вивільненні працівників у випадках змін в організації виробництва і праці має враховуватися переважне право на залишення на роботі, передбачене законодавством.

more...

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

12.11.2019 | 08:25

Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

Це стало можливим, оскільки у четвер, 7 листопада, Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік.

more...

До уваги фізичних осіб-підприємців!

11.11.2019 | 15:21

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

Нагадаємо, страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному (соціальному) страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

more...

Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

11.11.2019 | 15:09

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, на якій обговорювали низку важливих та актуальних питань.

more...

Перший заступник голови РДА Віктор Зінчук провів розширену нараду

11.11.2019 | 11:59

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук, за участі голови районної ради Василя Білика, провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання про хід ремонтних робіт в новозбудованих амбулаторіях  у селах Куряни та Стриганці, про стан виплати заробітної плати працівникам  бюджетних установ району, про виконання мобілізаційного плану,  про  підготовку до творчого звіту аматорів народного мистецтва Бережанського району.

more...

На селекторній нараді з Главою Уряду обговорили масштабне будівництво закладів освіти

11.11.2019 | 08:19

Будівництво 100 шкіл, 100 дитячих садочків і 100 стадіонів – це лише маленька частина грандіозних планів, які реалізовуватимуться Урядом у наступному році. Про це сьогодні, 8 листопада, зазначив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій. Участь в обговоренні напрямків розбудови соціальної інфраструктури України взяв голова ТОДА Ігор Сопель.

more...

В структурі територіальних підрозділів міграційної служби Тернопільщини — зміни

08.11.2019 | 14:56

З 1 листопада утворено Бережанський міжрайонний відділ Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області, який надаватиме послуги жителям Бережанського та Підгаєцького районів.

Бережанський міжрайонний відділ розташований у Бережанах  за адресою: вул. Степана Бандери,8, тел. (03548) 2 -21-75. Водночас, для зручності громадян, адміністративні послуги надаватимуться і в Підгайцях за адресою: вул. Міцкевича,8, тел. (03542) 2-11-65.

more...

Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг області йшлося під час он-лайн наради

08.11.2019 | 14:14

Начальник відділу  економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук взяв участь у черговій он-лайн нараді, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

more...

Бережанщина готується до творчого звіту аматорів народного мистецтва

08.11.2019 | 12:06

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука, голови районної ради Василя Білика та його заступника Романа Висоцького, секретаря міської ради Петра Гончара, представників відділів культури та освіти райдержадміністрації та міської ради, відбулося засідання  оргкомітету з питань підготовки до творчого звіту аматорів народного мистецтва Бережанщини.

more...

Про програму утеплення та ремонтів багатоквартирних будинків говорили у Бережанській РДА

07.11.2019 | 15:56

У Бережанській райдержадміністрації  відбулася зустріч команди Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) з  представниками об'єднань багатоквартирних будинків м. Бережани та жителями, які ще не об'єднались в об'єднання,  які зацікавлені у програмі утеплення та ремонтів  своїх будівель.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема