Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Опис : C:Documents and SettingsАдмінРабочий стол23.png

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В. Петровський з робочою поїздкою побував в Котівській сільській раді.

22.02.2017 | 09:20

Голова райдержадміністрації В. Петровський з робочою поїздкою побував в Котівській сільській раді.

В рамках поїздки Володимир Петровський побував в місцевій школі І-ІІст. та вручив директору навчального закладу комп’ютер.

more...

В. Петровський відвідав ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Саранчуки

22.02.2017 | 09:14

21 лютого голова райдержадміністрації В. Петровський відвідав ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Саранчуки.  Голова РДА оглянув приміщення школи, ознайомився з температурним режимом в навчальних класах, з матеріально- технічною базою закладу, з організацію навчально-виховного процесу та вручив для потреб школи прінтер.

more...

При Бережанській районній державній адміністрації сформовано новий склад Громадської ради

21.02.2017 | 16:58

При Бережанській районній державній адміністрації сформовано новий склад Громадської ради. До неї увійшли 21 представник інститутів громадянського суспільства. Головою Громадської ради обрано  - Рутковського Тараса Петровича, голову ГО «Жуківська», заступником голови Громадської ради – Качур Роксолану Миколаївну, члена Бережанського районного осередку ВГО «Молодий народний рух», секретарем – Гетьман Світлану Василівну, головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

more...

Обговорили питання формування громад в Бережанському районі

21.02.2017 | 12:45

 В країні розпочався черговий етап подання пропозицій по формуванню громад, з цього приводу голова райдержадміністрації В. Петровський провів нараду з сільськими головами району. На нараді присутні обговорили питання формування громад в Бережанському районі в контексті реалізації адміністративно-територіальної реформи.

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 09:37

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.

more...

Вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка

20.02.2017 | 16:27

Пам'ятьГероя Небесної Сотні Устима Голоднюка вшанували у Бережанському агротехнічному інституті, де він навчався два з половиною роки. Помолитися за душу патріота прийшли студенти та педагоги навчального закладу, представники влади, громада міста та духовенство. Біля пам’ятної дошки Герою відправили панахиду, поклали квіти та засвітили лампадки.

more...

На захисті прав дитини

20.02.2017 | 15:52

У залі засідань проведено комісію з питань захисту прав дитини, яку очолив голова райдержадміністрації  В.Петровський. Члени комісії розглянули питання про надання статусу та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, а також затвердили індивідуальні плани соціального-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

more...

Обговорили питання проведення спільних заходів на 2017 рік

20.02.2017 | 10:38

Голова райдержадміністрації  В.Петровський, провів робочу нараду з керівниками відділів освіти, культури, національностей, релігії  і туризму районної державної адміністрації. Предметом розмови були питання проведення спільних заходів на 2017 рік.

more...

Володимир Петровський взяв участь в он-лайн нараді

20.02.2017 | 10:30

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду

20.02.2017 | 09:53

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Розпочинаючи нараду присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема