Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Марина Порошенко презентувала у Хорватії «Книгу Миру». На зустрічі були й бійці з Тернопільщини

21.08.2018 | 13:14

У рамках робочого візиту до Республіки Хорватія дружина Президента Марина Порошенко зустрілася із дітьми з української громади та разом з ними вписали нові сторінки в національному проекті «Книга Миру».

Презентуючи альбом, в якому українські діти залишають свої сімейні фотографії та пишуть побажання Україні про мирне життя, Марина Порошенко зазначила, що «уже понад чотири роки наша рідна держава змушена захищати цілісність своїх кордонів. І українські мужні воїни роблять все, щоб повернути мир на рідну землю – заради майбутнього українських дітей».

more...

Кампанія «Посада: простий українець»: громадяни можуть привітати один одного із Днем Незалежності

21.08.2018 | 12:15

Напередодні Дня Незалежності Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ініціювало всеукраїнську кампанію «Посада: простий українець». Її мета – дати можливість усім громадянам, а особливо тим, хто перебуває на окупованих територіях, привітати одне одного з найважливішим святом країни через сайт-конструктор, почути своїх друзів, сусідів, близьких. Відтак кожен зможе створити листівку-привітання, поділитися нею у соцмережах і месенджерах, а також проглянути усі привітання через галерею сайту.

more...

В Бережанах проходить тренінг програми Британської Ради для молоді

21.08.2018 | 10:21

В залі засідань Бережанської районної ради проходить тренінг програми Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку “Активні громадяни”. Мета даного проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

more...

Обговорили питання покриття витрат, пов’язаних із пільговим проїздом учасників АТО

21.08.2018 | 10:10

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич  провів спільну нараду за участю свого першого заступника Віктора Зінчука, голови районної ради Василя Білика, голови Саранчуківської ОТГ Володимира Петровського, заступника голови міської ради Петра Адамовича, заступника голови Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» Галини Сапеляк, щодо врегулювання питання пільгових перевезень учасників АТО в транспорті загального користування.

more...

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

20.08.2018 | 14:14

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

20.08.2018 | 13:34

Тернопільськаобласть долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

more...

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду

20.08.2018 | 10:50

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання: про стан готовності будинку сімейного типу у с. Жовнівка, Бережанського району, про готовність ЗОШ району до нового навчального року

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17.08.2018 | 12:50

Під головуванням голови райдержадміністрації І. Гринкевича відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні члени комісії розглянули питання про надзвичайну подію,      яка склалася 30 травня 2018 року на території Нараївської сільської ради Бережанського району у зв’язку з стихійним лихом (пожежею)

more...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 15:21

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

more...

Засіданнія 35-ої сесії районної ради

16.08.2018 | 14:06

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні 35-ої сесії районної ради. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема