Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання першого заступника голови РДА Віктора Зінчука з Днем Захисників України

14.10.2019 | 08:30

Дорогі захисники України! Шановні краяни!

Щиро  вітаю вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, із Днем Українського козацтва та  77- ю річницею Української Повстанської Армії.

more...

Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг говорили під час он-лайн наради

11.10.2019 | 11:27

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у черговій он-лайн нараді, яку провів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

more...

На захисті прав дитини

10.10.2019 | 15:23

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

more...

Відбудеться безкоштовний семінар-навчання щодо нової редакції Закону України ,,Про публічні закупівлі”

09.10.2019 | 11:56

16 жовтня о 10.00 год. в приміщенні облдержадміністрації (м.Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 329) відбудеться безкоштовне навчання для представників державних підприємств, установ та організацій області, а також представників місцевого бізнесу щодо нової редакції Закону України ,,Про публічні закупівлі” за участю експертки «ProZorro» в м. Тернополі Корди Ірини Василівни.

more...

Визначено ділянки дороги на яких буде укладено асфальто-бетонне покриття

08.10.2019 | 17:00

Проведено виїзну нараду із уточнення місця проведення ремонту ділянок дороги Бережани-Мечищів. В нараді взяли участь голова районні ради В.Білик, начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації В.Урдейчук, керівник підрядної організації, яка виконуватиме роботи - ТОв "БМ БУД" Н.Колодка та відповідальні фахівці управління капітального будівництва ОДА і проектної організації.

more...

Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді

07.10.2019 | 12:56

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, на якій обговорювались важливі питання життєдіяльності та розвитку краю.

            В ході наради обговорювали низку важливих та актуальних питань. Зокрема, про заготівлю матеріалів для зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, про стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Тернопільській області, про стан виконання будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ін.

 

more...

Перший заступник голови РДА провів розширену нараду

07.10.2019 | 11:49

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання про  хід будівництва амбулаторій  у селах Куряни та Стриганці, про стан обслуговування доріг місцевого значення району, про стан підготовки до опалювального сезону у бюджетних установах  району  та у ФАПах  зокрема,  про забезпечення нормального процесу щодо забезпечення ремонту системи опалення в Рекшинській ЗОШ І-ІІІ ст.., про виділення коштів для придбання інсуліну для хворих району, про виділення коштів для придбання комп’ютерів для вторинної ланки медицини,  про підготовку до відзначення Дня Захисника України, про створення оргкомітету до підготовки творчого звіту Бережанського району.

more...

Тернопільщина представляє свій потенціал на форумі регіонів України та Республіки Білорусь

04.10.2019 | 15:54

Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі Президентів обох держав триває протягом 3-4 жовтня у Житомирі.

Мета форуму — представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

У засіданні Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва, офіційній зустрічі голів регіонів України з білоруською делегацією бере участь тимчасово виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

more...

Малозабезпечені громадяни отримали допомогу

04.10.2019 | 15:39

  Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання комісій з питань призначення і надання населенню субсидій та з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 

more...

Ініціатива Мінрегіону: портал «Децентралізація» запустив рубрику «Запитання/відповіді». Дізнайтеся більше про реформу

03.10.2019 | 11:31

Комунікація сторін – важливий інструмент для якісного втілення спільного завдання. А якщо це завдання – децентралізація і реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, комунікація набирає ще більшої ваги. Адже реформа стосується всіх і кожного – громадянина, місцевого самоврядування, вчителя, лікаря,  пожежника, всіх, кому важливо змінюватися самому і змінювати життя в своїх громадах – селах і містах.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема