Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Похожее изображение 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/baner_sluh.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/131244.png

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулися навчання з ведення діловодства

11.12.2018 | 14:40

У  райдержадміністрації відбулися навчання для працівників управлінь та відділів райдержадміністрації в частині нововведення в інструкції з діловодства.

more...

І.Гринкевич взяв участь в черговій он-лайн нараді

11.12.2018 | 11:25

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Відбулося засідання міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї,

10.12.2018 | 14:46

Перший  заступник  голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.  На засіданні розглядалося три питання, зокрема:

more...

Голова РДА провів розширену нараду

10.12.2018 | 09:40

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання:

more...

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

10.12.2018 | 08:38

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду ратифікувати Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Президент під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що не можна залишати поза увагою болючу проблему домашнього насильства.

more...

Голова РДА привітав працівників органів місцевого самоврядування

07.12.2018 | 15:31

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися в Бережанському краєзнавчому музеї.

Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – працівників Бережанської районної ради, депутатів обласної та районної рад, голів Саранчуківської ОТГ та сільських рад.

more...

Говорили про експлуатаційне утримання доріг області

07.12.2018 | 11:48

Відбулася чергова он-лайн нарада, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак. Обговорювалось питання експлуатаційного утримання доріг області.

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимир Урдейчук взяв участь в обговоренні  вищезазначеного питання.

more...

Про забезпечення ліками інвалідів говорили під час відеонаради

07.12.2018 | 10:23

Голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в черговій відео нараді, яку провела з керівниками району заступник голови ОДА Світлана Безпоповцева. Під час наради обговорювали питання про забезпечення лікарськими засобами осіб з інвалідністю, які нездатні самі пересуватися, в рамках реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

more...

Привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

06.12.2018 | 17:26

Голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич, заступник голови районної ради Роман Висоцький та секретар міської ради Петро Гончар привітали військовослужбовців Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату та військових частин А 3200, А 1461, що дислокуються в Бережанах.

more...

Українське волонтерство- явище унікальне

06.12.2018 | 11:10

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя. В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а й, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема