Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Опис : Опис : http://oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/rrr.png 

Опис : C:Documents and SettingsАдмінРабочий стол1.jpgОпис : Опис : http://oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ban1.jpg

 Опис : Опис : Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : Опис : Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У 2018 роцi з державного бюджету видiлять 1 млрд грн. на підтримку малих і середніх фермерів

11.12.2017 | 14:38

Наступного року Уряд продовжить практику державної підтримки пріоритетних галузей економіки. В першу чергу це стосується аграрного комплексу, який формує 12% вітчизняного ВВП і є найбільшим джерелом валюти, яка надходить державі і забезпечує міць української гривні.

У 2018 році видатки на агропромисловий комплекс збільшаться порівняно з 2017 роком на 15% і складуть 7,3 млрд гривень. З цих коштів понад 1 млрд гривень буде направлено на підтримку малих і середніх фермерських господарств. Дотація сільхозвиробникам в бюджеті-2018 передбачена на рівні 2 млрд гривень. Окремо 4 млрд грн буде виділено на підтримку розвитку тваринництва. Також в 1,7 рази збільшиться обсяг коштів, що направляються на здешевлення вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки. На цю програму в 2018 році в проекті бюджету передбачено майже 1 млрд гривень.

more...

Верховна Рада ухвалила підготовлений урядом бюджет економічного зростання

11.12.2017 | 13:00

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

more...

В. Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

11.12.2017 | 11:42

Перший заступник голови райдержадміністрації  В. Зінчук  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова обласної державної адміністрації С.Барна.     

Під час наради йшлося:

more...

Перший заступник голови РДА провів розширену нараду

11.12.2017 | 10:50

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

На нараді здійснили моніторинг рейтингової оцінки Бережанського району за 9 місяців 2017 року, обговорили питання про виплату заробітної плати працівникам гуманітарної галузі району, про проведення щорічної оцінки держслужбовців, про проведення співбесід з сільськими головами на предмет спільного співфінансування у 2018 році освіти, культури та медицини.

more...

В.Зінчук взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування

08.12.2017 | 15:43

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук та заступник голови райдержадміністрації І.Гринкевич взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – працівників Бережанської районної ради, депутатіврайонної ради, голів сільських рад.

more...

Почесні нагороди отримали учасники АТО та волонтери

08.12.2017 | 13:51

В залі визвольних змагань Бережанського краєзнавчого музею з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера відбулося урочисте пошанування учасників АТО та волонтерів Бережанщини.

more...

Святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України «В калиновий вінок вплетемо славу України»

07.12.2017 | 10:11

В районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України «В калиновий вінок вплетемо славу України». В них взяли участь військовослужбовці військових частин, які дислокуються в Бережанах, демобілізовані воїни АТО, перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук,  заступник голови районної ради Р.Висоцький та міський голова В.Музичка.

more...

У селі Мечищів відкрили дитячий садок «Бджілка»

06.12.2017 | 09:01

У селі Мечищів  відкрили дитячий садок «Бджілка». Цього дня громада села чекала з особливим нетерпінням. Мечищівська сільська рада охоплює села Мечищів, Надорожнів та Діброва, дітей дошкільного віку проживає тут чимало. Ще у далекому 1990 році дошкільний заклад був закритий і лише через 27 років відновлений, відремонтований відкрив двері для маленьких дошкільнят.  

more...

Степан Барна: Наші захисники мають бути впевнені – кожного із них з нетерпінням чекаємо вдома і дякуємо за кожен день миру

05.12.2017 | 16:13

Понад 3,5 тисячі військовослужбовців з Тернопільщини сьогодні захищають Вітчизну на Сході України. Зокрема, з області на східних рубежах служать бійці в складі тернопільської артилерійської бригади, Національної гвардії та батальйону «Тернопіль». Їхня участь надзвичайно важлива з точки зору забезпечення територіальної цілісності України і наш обов’язок, представників органів державної влади, максимально допомагати не тільки відбудовувати військові частини на території області, а й морально й матеріально підтримувати наших військовослужбовців. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час поїздки у зону антитерористичної операції напередодні Дня Збройних сил України.

more...

Потуторська опорна школа отримала шкільний автобус

05.12.2017 | 13:10

Довгоочікувана подія відбулася у Потуторській опорній школі І-ІІІст. - навчальний заклад отримав новий шкільний автобус. Потреба в автобусі постала, коли у 2016 році за рішенням районної ради середня школа  у с. Потутори стала опорною з філіалами у селах Літятин, Жовнівка та Посухів.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема